Naše penízky čekají jen na vás

Nebankovní hypotéka

Ocitnout se v tíživé finanční situaci je dnes snadné, ale dostat se z ní je takřka nemožné. Bankovní sektory se k vám ve většině případů otočí zády, neboť pro ně v tu chvíli nejste bonitní klient a není zde jistota, že by se bance peníze vrátili zpět. Ovšem nebankovní hypotéka funguje jinak a jde o finanční produkt, který vám může pomoci.

Nebankovní hypotéka

Nebankovní hypotéka funguje sice na stejném principu jako ta klasická od banky, tedy budete potřebovat nemovitost, na kterou věřitel uvalí zástavu, ale rozdíl v jejím získání je ten, že absolutně neřeší vaši stávající situaci, záznamy v registrech, výši dluhů, dokonce umí vyplatit případné exekuce. Je to důvod, proč ji stále více využívají lidé, kteří s její pomocí hodlají řešit svoji nelehkou finanční situaci.

Jednoduchost

Nepotřebujete takřka vůbec nic, abyste nás mohli kontaktovat. Zaslat budeme chtít jen fotografie nemovitosti a formulář, který je k dispozici na našich internetových stránkách a jehož vyplnění vám zabere doslova několik minut. Nebankovní hypotéka vám může být schválena i do několika hodin, záleží na konkrétním případu.